Raamatute tagastuskast

Kui raamatukogu on suletud, saab raamatud ja ajakirjad tagastada tagastuskasti. Tagastuskast asub raamatukogu välisukse kõrval.


Loe lisaks

Lüllemäe raamatukogu infootsingutunnid koolis

Infokirjaoskus on kaasaegses ühiskonnas üks põhioskusi, mis aitab igapäevase eluga paremini toime tulla. Lüllemäe Põhikooli ja Lüllemäe raamatukogu koostöös on märtsikuus toimunud infootsingutunnid 4. kuni 7. klassile. Aprillis on ees ootamas tunnid 8. ja 9. klassile.
Loe lisaks

Külas lastekirjanik Heiki Vilep

Lüllemäe raamatukogu eestvedamisel toimus 19. märtsil emakeelepäeva ürituste raames Lüllemäe Põhikoolis 1.-6.klassi lastele kohtumine Heiki Vilepiga, et propageerida luuletuste lugemist ja väärtustamist.
Loe lisaks

Ettelugemine Eesti sünnipäevaks

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu maaraamatukogude sektsioon tegi üleskutse kinkida veebruarikuus Eesti Vabariigile sünnipäevaks 100 tundi ettelugemist. 27. veebruari kella 12.00 seisuga oli ette loetud täpselt 9738 minutit ehk 162 ja pool tundi.
Loe lisaks

Edetabelid 2017

Selles postituses heidan valgust 2017.aasta laenutuste edetabelile.
Loe lisaks

Pilguheit aastasse 2017

Jaanuaris sai koostatud raamatukogu statistiline ja ka sõnaline aruanne. Teen siinkohal ülevaate möödunud aastast.
Loe lisaks

Koduteeninduse vajaduse väljaselgitamine

Elanikele, kes liikumispuude tõttu ei ole võimelised raamatukogu külastama, korraldab raamatukogu nende soovil tasuta koduteeninduse. Palun andke Lüllemäe raamatukogule Teile sobival viisil teada 05. veebruariks kui Teie ise, pereliige või tuttav sellist teenust vajab.

Kontakt:

e-post: lullemae@valgark.ee
tel : 76 97 292 või 56899911


Loe lisaks

TULE TÄIENDA OMA RAAMATURIIULIT!!!

Koostöös Valga Keskraamatukogu peaspetsialistiga oleme süsteemselt läbi vaadanud raamaturiiuleid ja selle käigus eemaldanud Lüllemäe raamatukogu kogust eksemplarid, mis on lagunenud või aegunud.

Loe lisaks

Sõnaränd

8.novembril kl 13.30 sõnaränd ehk 14. kirjanike tuur Lüllemäe Kultuurimajas
Loe lisaks